درمان دردهای گردن

1397/05/01 4 نظرات

گردن مجموعه ای از هفت مهره است که اشکال آنها با سایر مهره ها متفاوت است و توسط ماهیچه های متعدد و رباط های حمایت کننده محصور شده است و نقش مکانیکال گردن اتصال و انتقال نیرو از سر به تنه می باشد. باتوجه به حرکات اجتناب ناپذیر چرخشی گردن در طول زندگی ، ساختمان های تشکیل دهنده گردن استعداد آسیب دیدگی و ایجاد دردهای مزمن را دارند. عمده ترین ساختمان هایی که در این مورد قابلیت آسیب دیدگی و درد دارند شامل دیسک ها ، عضلات و رباط ها هستند. در این مرکز این مشکلات تشخیص ، درمان و کنترل می گردند.

پیش از این در مقاله دردهای گردن توضیحات کاملی در مورد انواع دردهای گردن و علت آن داده ایم و در مورد نحوه تشخیص و درمان آن توضیحات کاملی به شما داده ایم که با مراجه به مقاله زیر می توانید توضیحات کامل را مطالعه فرمایید.

دردهای گردن

خدمات فوق تخصصی اینترونشنال در زمینه مشکلات گردن در این مرکز شامل موارد ذیل می باشد :

 * دیسکهای ستون فقرات گردن

 * آرتروز ستون فقرات گردن

 * دردهای عضلات ومفاصل گردن

 * دردهای ناشی ازبدخیمی های گردن

اگر دچار موارد ذکر شده هستید و از کیفیت زندگی شما کاسته شده است با مراجعه به مطب دکتر محمدرضا کاظمی فلوشیپ فوق تخصص اینترونشنال درد و انجام روش های درمانی مدرن به زندگی طبیعی خود باز گردید.

 

پاسخ رایگان به سوالات شما

شما می توانید در ادامه همین صفحه سوال خود را مطرح کنید تا دکتر محمدرضا کاظمی در اولین فرصت به سوال شما پاسخ دهند.

5/5 - (2 امتیاز)

سوال خود را از دکتر کاظمی بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. رازافشا

  سلام آقای دکتر.من هم دیسک گردنم بیرون زده،و ماهیچه های اطراف گردنم بسیار ضعیف هستند.سال گذشته تحت لیزر درمانی و ماساژ درمانی قرار گرفتم و تعدادی هم حرکات ورزشی دادن که بنده در منزل انجام بدهم و فراموش کردم که چطور باید انجام بدم و نهایتا انجام ندادم،و همچنان درد شدیدی دارم.توصیه جنابعالی چیست و آیا امکانش هست که نرمش ها و حرکات ورزشی مناسب این بیماری را معرفی بفرمایید؟

  پاسخ
  1. دکتر محمدرضا کاظمی

   با سلام ام ارای خود را جهت بررسی ارسال بفرمایید. info@drkazemipain.com

   پاسخ
 2. شهاب پالیزان

  سلام
  من ۵۰ ساله هستم
  چند وقته که درگیر دیسک کردن مهره ۳ و۴ هستم و اکثر متخصصان جراح مغز و اعصاب گفتن باید عمل بشم باروش لیزر میتونم عمل کنم؟؟؟

  پاسخ
  1. دکتر محمدرضا کاظمی

   باسلام. ام ار ای خود را جهت بررسی ارسال بفرمایید. info@drkazemipain.com

   پاسخ