درباره ما

دکتر کاظمی فوق تخصص درد

بیوگرافی دکتر محمدرضا کاظمی

دکتر محمدرضا کاظمی – فلوشیپ فوق تخصصی درد

تاریخ تولد : 1349

ورود به دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 1369

گذراندن دوره تخصص آنستزیولوژی و درد دانشگاه علوم پزشکی شیراز 1384

گذراندن دوره فلوشیپ فوق تخصصی درد دانشگاه علوم پزشکی ایران 1392

گذراندن دوره های متعدد فلوشیپی اینترونشن درد در اروپا

گذراندن دوره فلوشیپ اندوسکوپی دیسک و ستون فقرات 2019 (Max Institute of neurosciences Dehradun (MIND

عضو رسمی انجمن بین المللی مطالعه درد IASP

عضو رسمی انجمن بین المللی نورو مدولیشن INS

عضورسمی انجمن رژیونال آنستزی و درد ایران ISRAPM

عضو گروه فوق تخصصی درد، آندوسکوپی و جراحیهای کم تهاجمی ستون فقرات SPMC

درباره تخصص های دکتر کاظمی بیشتر بدانید

  • آغاز بحث سلول درمانی از زمان پیوند ارگان ها شروع شده و به دنبال آن محققین در تلاش  بودند تا از این روش در سایر حیطه های پزشکی نیز استفاده کنند. لذا این رشته نوپا بوده و روز بروز در حال تکمیل شدن است. سلول درمانی انواع مختلفی دارد که مشتمل است بر سلول های بنیادی و پی آر پی و پرولوتراپی و…. که اساس همه آنها ترمیم بافت ها بوسیله محرک های رشد می باشد. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر مطالعه فرمایید.

    اطلاعات کامل در مورد سلول درمانی
  • درمان های غیر تهاجمی همان گونه که از نام آنها بر می آید مجموعه روش هایی است که بدون هیچ مداخله ای در بدن میتوان مشکلات بیماران را کاهش و یا درمان کنند تا کیفیت فعالیت و زندگی روزمره بهبود یابد. این درمان ها شامل درمان های پاسیو (غیرفعال) و اکتیو (فعال) می باشند. درمان‌های پاسیو شامل لیزرپرتوان ، مگنت ، تحریک الکتریکی ، درمان دستی (مانیپولاسیون)، آزادسازی میوفاشیال ، اولتراسوند و تجویز یخ درمانی یا گرما درمانی می باشد. تمرین های ورزش درمانی ، ورزش کردن با وسایل مخصوص یا آب درمانی در حیطه درمان‌های فعال قرار می‌گیرد. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر مطالعه فرمایید.

    اطلاعات کامل در مورد درمان های غیر تهاجمی
  • اقدامات مداخله‌ای ، کمتر تهاجمی و یا اینترونشنال همگی به یک معنا بوده و مشخصه آن این است که بدون برش جراحی ، خونریزی و بیهوشی صورت می‌گیرد و قریب به 30 سال است که در دنیا از آن برای درمان دردهای مزمن بهره می‌برند. در ایران نیز از سال 1385 درمان و آموزش این روش آغاز گردیده و بسیاری از بیمارانی که تا پیش از این به خارج از کشور اعزام می‌شدند در داخل کشور تحت درمان قرار می‌گیرند.. با پیشرفت تکنولوژی و گسترش تحقیقات ، این رشته رشد چشم گیری در زمینه تشخیص ، کنترل و درمان دردهای مزمن پیدا نموده است. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر مطالعه فرمایید.

    اطلاعات کامل در مورد درمان های کمتر تهاجمی

طراحی سایت : رایکا اپ